ERJ-H2RF3900X
MFR.Part #
ERJ-H2RF3900X
JLCPCB Part #
C4324893
Description
-55℃~+175℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS