ERJ6ENF2051V
MFR.Part #
ERJ6ENF2051V
JLCPCB Part #
C2077287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.05kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS