EET-HC2S121JA
MFR.Part #
EET-HC2S121JA
Description
-25℃~+105℃ 1.036A@10kHz 1.52Ω@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 27mm 420V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS