ERJ-H2RF2673X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2673X
JLCPCB Part #
C4189911
Description
-55℃~+175℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS