ERJ-H2RF2202X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2202X
JLCPCB Part #
C4004527
Description
-55℃~+175℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS