ERJ-U0XF8453Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF8453Y
JLCPCB Part #
C1512573
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS