ERJ-U14D6980U
MFR.Part #
ERJ-U14D6980U
JLCPCB Part #
C2139795
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS