ERJ-H2RF1540X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1540X
JLCPCB Part #
C4187861
Description
-55℃~+175℃ 100mW 154Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS