JVN1AF-18V-F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JVN1AF-18V-F
JLCPCB Part #
C1565157
Package
Plugin,16x22mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12ms 16A 18V 30V@DC、277V@AC 5ms AgSnO2 插件,16x22mm Power Relays ROHS