ERJ-S06D6202V
MFR.Part #
ERJ-S06D6202V
JLCPCB Part #
C4148393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS