ERJ-H2CF4R32X
MFR.Part #
ERJ-H2CF4R32X
JLCPCB Part #
C6034727
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS