EEE-FK1H220V
MFR.Part #
EEE-FK1H220V
JLCPCB Part #
C2165856
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 165mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 50V 6.3mm 6.4mm 880mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS