ERJ-H2CF3R74X
MFR.Part #
ERJ-H2CF3R74X
JLCPCB Part #
C6240220
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 3.74Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS