ERJ-1GNJ100C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ100C
JLCPCB Part #
C2073782
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS