ERA-6VEB1132V
MFR.Part #
ERA-6VEB1132V
JLCPCB Part #
C1862239
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS