ERJ-U3RD1130V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1130V
JLCPCB Part #
C1882130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS