ERJ-B3CJR027V
MFR.Part #
ERJ-B3CJR027V
JLCPCB Part #
C4141573
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 27mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS