EEU-FM1H561B
MFR.Part #
EEU-FM1H561B
JLCPCB Part #
C1596997
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.995A@120Hz 12.5mm 18mΩ 25mm 50V 560uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS