ERJ-B3BJ3R9V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ3R9V
JLCPCB Part #
C4009834
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS