ERJ-B2AF910V
MFR.Part #
ERJ-B2AF910V
JLCPCB Part #
C7273347
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS