ERJ-B2AF102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B2AF102V
JLCPCB Part #
C6614092
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS