ERJ-12SF1433U
MFR.Part #
ERJ-12SF1433U
JLCPCB Part #
C20019475
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS