ERJ-B1BF4R7U
MFR.Part #
ERJ-B1BF4R7U
JLCPCB Part #
C6945065
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS