ERJ-A1BJ3R6U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ3R6U
JLCPCB Part #
C1728970
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS