ERJ-12NF1622U
MFR.Part #
ERJ-12NF1622U
JLCPCB Part #
C20018217
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS