ERJ-A1AJ430U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ430U
JLCPCB Part #
C1720251
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS