ERJ-A1AJ220U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ220U
JLCPCB Part #
C1720382
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS