ERJ-U14F2370U
MFR.Part #
ERJ-U14F2370U
JLCPCB Part #
C4009337
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS