ERJ8ENF4990V
MFR.Part #
ERJ8ENF4990V
JLCPCB Part #
C161791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS