ERJP03F3243V
MFR.Part #
ERJP03F3243V
JLCPCB Part #
C2122875
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS