ERJ-XGNF6343Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6343Y
JLCPCB Part #
C2128034
Description
-55℃~+125℃ 31mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS