ERJ-8ENF18R7V
MFR.Part #
ERJ-8ENF18R7V
JLCPCB Part #
C2085110
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS