ERA-2AEC78R7X
MFR.Part #
ERA-2AEC78R7X
JLCPCB Part #
C3949694
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS