ERJ-U03F4701V
MFR.Part #
ERJ-U03F4701V
JLCPCB Part #
C5638582
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS