ERJ-3RQJ5R1V
MFR.Part #
ERJ-3RQJ5R1V
JLCPCB Part #
C4239070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS