ERJ-3RQJ2R0V
MFR.Part #
ERJ-3RQJ2R0V
JLCPCB Part #
C20023451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS