RT0603BRE07316RL
MFR.Part #
RT0603BRE07316RL
JLCPCB Part #
C861834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS