ERA-8VRW3601V
MFR.Part #
ERA-8VRW3601V
JLCPCB Part #
C6548815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS