ERJ-3RED59R0V
MFR.Part #
ERJ-3RED59R0V
JLCPCB Part #
C4038540
Description
-55℃~+125℃ 100mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS