ERJ-3RED51R0V
MFR.Part #
ERJ-3RED51R0V
JLCPCB Part #
C4017330
Description
-55℃~+125℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS