ERJ-3RED52R3V
MFR.Part #
ERJ-3RED52R3V
JLCPCB Part #
C4106891
Description
-55℃~+125℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS