ERJ-U1TF18R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TF18R0U
JLCPCB Part #
C1861918
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS