ERJ-U03D49R9V
MFR.Part #
ERJ-U03D49R9V
JLCPCB Part #
C3984007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS