EET-HD2W271KJ
MFR.Part #
EET-HD2W271KJ
Description
-25℃~+105℃ 1.666A@10kHz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS