ERJ-3RBD2372V
MFR.Part #
ERJ-3RBD2372V
JLCPCB Part #
C4141346
Description
-55℃~+125℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS