ERJ-L14UJ58MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ58MU
JLCPCB Part #
C4244144
Description
-55℃~+125℃ 330mW 58mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS