ERJ3EKF1501V
MFR.Part #
ERJ3EKF1501V
JLCPCB Part #
C193392
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS