ERA-3AED1620V
MFR.Part #
ERA-3AED1620V
JLCPCB Part #
C20014348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS