ERJ3EKF1333V
MFR.Part #
ERJ3EKF1333V
JLCPCB Part #
C402972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS