ERJ3EKF1301V
MFR.Part #
ERJ3EKF1301V
JLCPCB Part #
C278608
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS